Агентство нерухомості в Полтаві "Альянс Pіелті"

Агентство нерухомості в Полтаві "Альянс Pіелті"

 

Ми розширюємо перелік послуг, покращуємо методи роботи, приділяємо особливу увагу підбору і навчання персоналу, що робить агентство нерухомості «Альянс Ріелті» конкурентно-здатними, а нерухомість в Полтаві, - більш привабливою для інвесторів. АН «Альянс Ріелті» входить до групи компаній Alliance Realty Group, яка нашим клієнтам пропонує дисконт на послуги в сферах: туризму, авіа перельотів, оформлення віз, покупці зарубіжної нерухомості, створення сайтів і порталів.

Оренда в Полтаві в умовах економічної та політичної кризи в Україні залишається пріоритетною. По відношенню до доларового еквівалента оренда квартир за останній рік знизилася в два рази, тому стала більш доступною і затребуваною. Зняти квартиру в Полтаві можна буквально за один день, адже пропозиції в літній період перевищують попит. Тому все досвідчені орендарі намагаються орендувати квартиру до середини серпня, поки немає студентів. Сегмент якості житла, що здається в оренду трохи змінився: збільшився сегмент елітних апартаментів і бізнес класу, що можна пов'язати з введенням в експлуатацію довгоочікуваних новобудов, і погіршився стан житла економ класу.

На даний момент з-за нестабільної ситуації в Україні купити квартиру в Полтаві небагато охочих, але терміновий продаж і «викидними» ціна, значно підвищують шанси на продаж. Хоча вартість на нерухомість в Полтаві також стрімко падає, але кожен розуміє, що це ще не межа і займає позицію вичікування. Багато продавців, навіть в умовах зниження вартості нерухомості в Україні не поспішають продати «квадратні метри», достовірно знаючи, що після падіння буде стрімкий злет, який перекриє збиток інвестицій в нерухомість, але скільки в цю кризу знадобиться часу для очікування, ніхто не знає. Є й інша категорія продавців, яким Євросоюз став ближче, вони панічно позбавляються від усього нажитого і мігрують у пошуках «щастя».

теґи:

створено: чт, 12/17/2020 - 09:51

load
load

Об'єктів на сайті

653

Квартир

10

Будинків

2

Офісів

21

Нежитлових