Як формуються ціни на нерухомість в Полтаві

Як формуються ціни на нерухомість в Полтаві

Ринок нерухомості має свої особливості. Він неоднорідний, а його об'єкти є унікальними. Ціни формуються в залежності від ряду причин.

Основні фактори, що впливають на ціну житла:

ЧАС продажу. Виділяють три основні ціни:
1. ціна ожіданія- час на продаж не обмежено, ціна нерухомості більше ринкової на 20-40%;
2. ринкова ціна-час на продаж від 1 до 3 місяців;
3. ліквідаційна ціна-менше ринкової ціни -20-40% (продати потрібно було ще вчора);
місце розташування;
розв'язка транспорту;
інфраструктура (школи, дитячі садки, супермаркети, транспорт і т.д.);
благоустрій рай вона (парки, дитячі майданчики);
оцінка будівлі і безпосередньо квартири;
тип споруди (бетонна, цегляна, монолітна);
поверховість;
наявність ліфта;
площа квартири;
наявність лоджії, підсобних приміщень і т.д.
Ціну на квартиру формує особисто продавець, при цьому враховуючи її реальну ринкову вартість нерухомості, а також очікування покупця. Залежно від обставин, що склалися формується ціна попиту і пропозиції. Рівновага ціни встановлюється при задоволенні побажань покупця і продавця.

Вплив сезонності на вартість квартири

Існує період часу, в проміжку якого була виставлена ​​нерухомість, до моменту її оплати та оформлення документів. Тимчасове позиціонування залежно від рівня економіки, зайнятості людей, а також їх доходів.

Рівень цін залежить також і від сезону. У зимову пору року ціни збільшуються - на це впливає масова видача субсидій, здійснюється видача житла за програмами держави. Навесні і в літній період платоспроможність покупців знижується, а ціни на житло падають. Деякі учасники купівлі-продажу нерухомості, які в курсі особливостей в цій сфері користуються своїми знаннями і здатні вдало укладати договори, вкладати кошти і отримувати прибуток.

Ціни квартир в новобудовах формує сам забудовник. Фактором, що впливає на них, як правило, є готовність здачі об'єкта. Купивши житло на початковій стадії будівництва, можна виручити аж до 60% прибутку, що практично неможливо на вторинному ринку.

Визначити ціну до копійки складно навіть професіоналу в цій сфері. Щоб придбати квартиру за максимально вигідною ціною і без ризиків, слід звернутися за допомогою в агентство нерухомості, де досвідчені ріелтори підкажуть і допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант.

теґи:

створено: чт, 12/17/2020 - 09:51

load
load

Об'єктів на сайті

653

Квартир

10

Будинків

2

Офісів

21

Нежитлових