За скільки можна зняти квартиру в найкомфортніших містах України: інфографіка

За скільки можна зняти квартиру в найкомфортніших містах України: інфографіка

23 березня 2018 року соціологічна група «Рейтинг» опублікувала індикатори комфортності проживання в регіонах України. Дослідження здійснювалося на базі таких показників: інфраструктура, медичні установи, поліція, екологія, гуманітарна та комунальна сфери міста.

Журналісти порталу Domik.ua, на підставі отриманих даних, провели опитування ріелторів України про те, у скільки обійдеться оренда одно-, дво- і трикімнатного житла в багатоквартирних будинках старої споруди країни від найбільшого до меншого в рейтингу комфортності.

Скільки коштує оренда квартир в найкомфортніших для життя містах України

Ми розібралися, скільки буде коштувати оренда однокімнатних квартир у багатоквартирних будинках старої споруди країни.

Середні ціни на оренду однокімнатних квартир в будинках старого житлового фонду України

Найвищі ціни на оренду однокімнатного житла виявлені в Одесі - 6500 і Києві - 8000 грн. Недорого зняти квартиру можна в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Сум - всього за 2000 грн в місяць.

Нижче наведені показники вартості оренди двокімнатного житла в багатоквартирних будинках старого житлового фонду України.

Середні ціни на оренду двокімнатних квартир в будинках старого житлового фонду України

Найдорожче орендувати двокімнатне житло можна в Одесі - за 7000 грн і Києві - за 11000 грн. Найбільш низькі показники відзначені в Черкасах, Запоріжжі, Кропивницького та Сумах - по 2800.

В ході опитування професійні ріелтори розповіли, у скільки обійдеться потенційним квартиронаймачам оренда трикімнатних квартир у багатоквартирних будинках старої споруди.

Середні ціни на оренду трикімнатних квартир у будинках старого житлового фонду України

Максимально висока вартість оренди трикімнатних квартир в багатоквартирних будинках старої споруди простежується у Львові - 7000 грн, Одесі - 8000 грн і Києві - 12000 грн. Найдешевше житло великої площі виставлено на оренду в Сумах - за 3000 грн і Хмельницькому - за 3200 грн.

В результаті інтерв'ювання ріелторів з'ясувалося, що найнижча вартість оренди квартир - в житлових багатоквартирних будинках, розташованих на околиці обласних центрів України. При цьому зв'язку між місцем в рейтингу якості життя і цінами на оренду житла - немає.

Джерело: domik.ua

створено: чт, 12/17/2020 - 10:03

load
load

Об'єктів на сайті

653

Квартир

10

Будинків

2

Офісів

21

Нежитлових